Skip to main content

Kampania Westwing Home & Living pod znakiem Świata Lnu startuje 4 lipca!

3 lipca, 2015

Prezentujemy produkty, które są piękną wizytówką Polski! Nasze stylistki wybrały stołowe tekstylia wykonane z naturalnego lnu. Zachwycą Cię one nie tylko najwyższą jakością, ale również pięknymi wzorami i kolorami. Zobacz wszystkie modele i delektuj się folkowymi akcentami w swojej jadalni.” – tak piszą o naszej ofercie redaktorzy prestiżowego butiku sprzedażowego online Westwing Home & Living.

W sobotę, 4 lipca rusza kampania z naszymi najnowszymi kolekcjami konfekcji stołowej, które zostały zaprojektowane przy współpracy ze stylistkami Westwing! Serdecznie zapraszamy do zapisania się do newslettera na stronie www.westwing.pl i do wzięcia udziału w jutrzejszej premierze kampanii! Wszyscy spragnieni nowości mogą liczyć na coś dla siebie. Zróżnicowana oferta przygotowana przez sztab naszych stylistów i stylistów Westwing Home & Living sprosta wymaganiom każdego Klienta pragnącego dobrać do jadalni najwyższej jakości dodatki nadające wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.