Skip to main content

Zapraszamy na Święto Lnu w Łomnicy!

25 czerwca, 2015

Już w najbliższy weekend 27 i 28 czerwca na terenie folwarku w Łomnicy odbędzie się festyn poświęcony tradycji lnu. Elementem wydarzenia będzie pokaz mody lnianej z udziałem Świata Lnu, który będzie miał miejsce w niedzielę o godzinie 13:00 i 15:30.

Święto Lnu to okazja, aby mile spędzić nadchodzący weekend. Odwiedzający Folwark w Łomnicy będą mieli okazję do udziału w wielu atrakcjach pod znakiem lnu. Program artystyczny wydarzenia przewiduje profesjonalny pokaz mody przy wykorzystaniu artystycznych kreacji i najnowszych trendów lnianych. Dodatkowo odbędzie się kiermasz zdrowych, ekologicznych produktów na bazie lnu i innych roślin. Dla dzieci zostaną zorganizowane warsztaty plastyczno-rękodzielnicze. Najmłodsi będą mogli także wybrać się na przejażdżkę konną na pałacowych haflingerach. Dla miłośników muzyki jazzowej również przygotowano atrakcję w postaci koncertu na żywo. Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny!

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.