Skip to main content

„Z lnem w Europie” – Świat Lnu na Jarmarku Tkaczy Śląskich

10 sierpnia, 2017

Zespół ŚWIATA LNU ma przyjemność zaprosić Państwa na X edycję Jarmarku Tkaczy Śląskich, która odbędzie się 19 sierpnia 2017 roku, na Rynku w Chełmsku Śląskim.


Po raz kolejny występujemy jako partner stowarzyszenia Tkaczy Śląskich, a w tym roku również jako współorganizator Jarmarku. Warsztaty tkackie czy barwienia tkanin, stoiska ekologiczne oraz wiele innych atrakcji, to tylko namiastka tego, co czeka na Państwa w trakcie Jarmarku!

Podczas tegorocznej edycji Jarmarku każdy znajdzie coś dla siebie – mali i duzi zostaną oczarowani występami zespołów oraz atrakcjami przygotowanymi przez wystawców!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Jarmarku, gdyż jest to niebywała okazja do wypoczynku i podziwiania uroków lnianego dziedzictwa.

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.