Skip to main content

Świat Lnu na targach Munich Fabric Start 2017

15 września, 2017

Podczas tegorocznych targów w Monachium, Świat Lnu miał przyjemność zaprezentować swą nową markę – Polish Linen by Świat Lnu.

Targi Munich Fabric Start to doskonała okazja do zapoznania się nowościami z branży tekstylnej, oraz jej pokrewnych. Ponad 1000 wystawców z całego świata prezentuje swe wyroby, akcesoria i całe kolekcje na nadchodzące sezony. Marka Polish Linen dołączyła do szerokiego grona międzynarodowych twórców mody i wyrobów lnianych, a jej obecność na tych targach potwierdziła ambicję promocji lnianych produktów z Polski na skalę globalną.

Munich Fabric Start z roku na rok stają się coraz bardziej wymagające pod kątem prezentowanych wyrobów, a marka Polish Linen powstała właśnie z racji potrzeby dążenia do osiągnięcia niezwykle zadowalających i oryginalnych lnianych produktów.

Świat Lnu to nie tylko tekstylia, ale również starannie wyselekcjonowane projekty tworzone przez młodych i kreatywnych projektantów. Właśnie te cechy przykuwały uwagę gości tegorocznych targów. Mamy nadzieję, że dzięki stawianiu na takie wartości, nasze stoisko oraz prezentowane produkty zadowoliły najbardziej wymagających koneserów mody.

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.