Skip to main content

Świat Lnu z kolekcją Jesienno-Zimową na MFS

10 października, 2018

Targi w Monachium to jedne z przodujących międzynarodowych targów tekstylnych. Munich Fabric Start prezentuje nowe sezony starannie wyselekcjonowanych tkanin, odzieży i akcesoriów aż dwa razy w roku.

Spółka Świat Lnu ponownie przedstawiła się na targach pod szyldem luksusowej marki Polish Linen, która zyskuje coraz większy rozgłos w branży tkanin naturalnych. Prezentująca najlepsze cechy i tradycję Polskiego Lnu marka, wyróżniała się na targach szeroką ofertą wzorów, w tym drukowanych cyfrowo w najwyższej jakości. Bogate wzornictwo oraz jakość tkanin sprawiły, że showroom cieszył się zainteresowaniem zarówno producentów odzieży, jak i dekoratorów wnętrz.

Edycja jesienno-zimowa 19/20, która odbyła się we wrześniu, zebrała 1050 producentów i dostawców tkanin z 38 krajów. Targi są nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży tekstylne, stanowią również idealny początek każdego nadchodzącego sezonu.

Zachęcamy do śledzenia naszych profili na mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/swiatlnu
https://www.instagram.com/swiatlnu

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.