Skip to main content

Polish Linen na targach Kind+Jugend 2018

10 października, 2018

Targi Kind + Jugend należą do najważniejszych na świecie targów branży dziecięcej, podczas których prezentowane są dekoracje, akcesoria i wyposażenia dla dzieci i niemowląt.

Ponad 1200 wystawców z 50 krajów i ponad 22 000 gości zaszczyciło tegoroczną edycją Kind+Jugend. Świat Lnu miał przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu po raz pierwszy, przedstawiając swoją markę Polish Linen z ofertą dziecięcą.

Mało która branża prezentuje taką ilość nowości jak świat dziecięcy – to tysiące nowych produktów i wybiegające na przód trendy, projektowane z myślą o podboju pokojów milusińskich na całym świecie. Projektanci nieustannie rozwijają wzornictwo, producenci jakość materiałów, a firmy zauważają, jak istotne budowanie jest świadomości odpowiedzialnej produkcji wobec naszego środowiska naturalnego, szczególnie w tej branży.

Oferta Polish Linen obejmowała tkaniny dziecięce o przeznaczeniu na chusty, pościele, nosidła i inne. Skierowana była do projektantów wnętrz, producentów odzieży i akcesoriów oraz wyposażenia dla najmniejszych.

Jesteśmy zadowoleni z zainteresowania, jakim cieszyło się nasze stoisko oraz oferta. Mamy nadzieję, że nasze tkanin i wzory już niedługo cieszyć będą oko wielu rodziców, a nasze rozwiązania produktowe okażą się praktyczne i przyjemne nawet dla najmłodszych.

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.