Skip to main content

Przedszkolaki poznały tajniki produkcji naszych tkanin

28 października, 2015

Wczoraj, tj. 27 października 2015 roku w zakładzie produkcyjnym gościliśmy Przedszkole Publiczne nr 3 w Kamiennej Górze! To była niezwykła lekcja dla najmłodszych.

Przedszkolaki zaczęły zwiedzanie od sali konferencyjnej, gdzie zostały przywitane przez Prezesa, następnie dzieci zobaczyły jak przebiega proces zadrukowania tkanin. W pierwszej kolejności dzieci poznały proces drukowania. Przedszkolaki zobaczyły jak przebiega nawijanie tkaniny na drukarkę, jak wygląda proces nakładania rożnych odcieni farb na drukarkę, obserwowały drukowanie tkaniny, a także mogły dotknąć świeżo wydrukowanej i wysuszonej tkaniny.

W drugiej kolejności grupa zwiedzających z przedszkola zwiedzała szablonownię, gdzie zapoznała się z procesem przygotowywania i naświetlania szablonów. Naświetlony szablon trafia na drukarkę. Na bazie tego szablonu, po nałożeniu farby, powstaje wzór. Na koniec wycieczki dzieci zobaczyły, jak przebiega proces czyszczenia szablonów.

Nasi goście z przedszkola byli bardzo ciekawi, jak powstają nasze tkaniny. Zadawali dużo pytań, na które odpowiadali nasi pracownicy. Przedszkolakom serdecznie dziękujemy za wizytę i zainteresowanie!

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.