Skip to main content

Len udekorował targi Heimtextil

16 stycznia, 2014

Tegoroczna wystawa Heimtextil to już 43 edycja międzynarodowych targów tekstyliów do wyposażenia mieszkań, domów i obiektów publicznych. Jest to największa i najbardziej prestiżowa w Europie impreza branży tkanin, przyciągająca na wystawę przedstawicieli z sektora wystroju wnętrz, przemysłu włókienniczego i mody. Świat Lnu prezentował na targach bogaty asortyment lnianych tkanin i gotowych produktów.

W dniach 8-11 stycznia Świat Lnu wziął udział w targach Heimtextil w Niemczech. Wśród bogatej oferty zaprezentowanej na stoisku były między innymi lniana konfekcja stołowa, tkaniny obiciowe oraz tkaniny dekoracyjne. Świat Lnu współdzielił stoisko wraz z firmą Miranda Sp. z o. o. – czołowym polskim producentem tkanin i dzianin poliamidowych. Świat Lnu prezentował gotowe wyroby w aranżacji na stoisku. Szeroka gama kolorów i wzorów zaprezentowana na stoisku przyciągnęła wielu nowych klientów. Stoisko Świat Lnu cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów, chcących uzyskać więcej informacji o ofercie spółki.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wystawy.

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.