Skip to main content

Kolekcja walentynkowa już w sprzedaży!

5 lutego, 2014

Kompletnie nie wiesz co kupić ukochanej osobie i szukasz pomysłu na prezent? Świat Lnu proponuje romantyczną kolekcję upominków idealnych na podarunek dla bliskiej Ci osoby.

W nowej kolekcji Świata Lnu znalazły się poduszki, fartuszki oraz woreczki na upominki i dekoracyjne serca. Len jest synonimem elegancji i piękna, zatem jeśli chcesz zrobić niespodziankę wyjątkowej osobie nasza oferta walentynkowa jest skierowana właśnie do Ciebie.

Subtelne fartuszki Świata Lnu sprawdzą się jako prezent dla Pani domu, a poduszki pozwolą na chwilę oddechu i relaks we dwoje. Woreczek z lnu będzie oryginalnym sposobem na zapakowanie upominku, a z kolei serca wprowadzą walentynkowy nastrój do domu i będą miłym akcentem na tą szczególną okazję.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją na: www.sklep.swiatlnu.pl

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.