Skip to main content

Świat Lnu sponsorem wydarzenia Słowiański „jedwab” len w odsłonie czterech pór roku

13 kwietnia, 2015

Niedoceniony potencjał lnu promują Estera Grabarczyk i Katarzyna Kolczyńska – Niemierowska, organizatorki projektu: Słowiański „jedwab” len w odsłonie czterech pór roku. Świat Lnu jest sponsorem głównym tego wydarzenia.

Ramię w ramię z organizatorkami projektu Świat Lnu będzie promował walory lnianych tkanin. Jak w zeszłym, tak i w tym roku do uszycia kolekcji prezentowanej na pokazie zostały wykorzystane tkaniny Świata Lnu. Dziś len to przede wszystkim synonim wysokiej jakości, który cieszy się uznaniem osób dbających o zdrowie i środowisko. Celem pokazu jest upowszechnianie faktu, że rejon Dolnego Śląska jest kolebką tradycji lniarskiej.

Wydarzenie ma miejsce 17 kwietnia w Zamku Książ w Wałbrzychu o godzinie 17:30. Projekt obejmuje także pokaz mody, w którym wezmą udział kobiety w różnym wieku. Autorki projektu chcą w ten sposób pokazać, że bez względu na wiek można być modelką, można mieć swoje 5 minut na wybiegu.

Projekt ma też na celu wzmacnianie świadomości potęgi lnianego przemysłu, a także szerzenie pozytywnych właściwości lnu i lnianych tkanin.

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.