Skip to main content

Świat Lnu na Targach Tekstyliów Domowych

11 sierpnia, 2016

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na targi Interior Design Forum, które odbędą się już 14 września na PGE Narodowym w Warszawie.

Dziewiąta edycja Targów Tekstyliów Domowych Interior Design Forum odbędzie się 14 września 2016r. w Galerii stadionu PGE Narodowy, w Warszawie. Wydarzenie to prezentuje najszerszą ofertę tekstyliów domowych w Polsce. Wśród uczestników targów występują sklepy, salony i sieci detaliczne z branży wyposażenia wnętrz; pracownie i salony dekoracji okien; dekoratorzy i styliści wnętrz; projektanci i architekci; producenci mebli tapicerowanych oraz przedstawiciele sektora HoReCa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Świata Lnu. Podczas wydarzenia zaprezentujemy szeroką gamę lnianych wyrobów gotowych oraz tkanin dekoracyjnych, a także przybliżymy ofertę najnowszej drukarki do druku cyfrowego na tkaninach naturalnych – doskonała do zadruku lnu, bawełny, wiskozy oraz mieszanek, do zastosowania w wystroju wnętrz i dekoratorstwie.

Zapraszamy na stoisko nr 41! Zarejestruj się na stronie organizatora i odbierz darmową wejściówkę! Szczegóły na: www.interiordesignforum.pl

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.