Skip to main content

Świat Lnu na targach Munich Fabric Start

14 lutego, 2018

44. Targi Munich Fabric Start już za nami! Te wiodące targi branży tekstylnej, jak co sezon, wyznaczają nowy poziom w nadchodzących kolekcjach. W tym roku mieliśmy okazję podziwiać ponad 1800 kolekcji od projektantów i dostawców tkanin z całego świata.

Nowoczesne procesy produkcji oraz ich zrównoważenie, specjalne sposoby barwienia oraz nadruku wzorów, i wiele innych innowacji zostało zaprezentowanych podczas Wiosenno-Letniej edycji targów.

Świat Lnu kolejny raz miał okazję zaprezentować się ze swoją marką Polish Linen. Targi te możemy zaliczyć do bardzo udanych – sporą popularnością cieszyły się nasze autorskie wzory do nadruku na tkaninach naturalnych, jak i same tkaniny naszej produkcji.

Mamy nadzieję, że Polski Len zapadł w pamięć naszym zagranicznym gościom!

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.