Skip to main content

Świat Lnu na Międzynarodowych Targach Fast Textile 2021

W dniach 01-03.12.2021 roku dołączyliśmy do grona wystawców jednego z najważniejszych przedsięwzięć branży tekstylnej w Europie Środkowej.

Zachowując najwyższe normy bezpieczeństwa (sanitarnego), Świat Lnu reprezentował w grudniu swój asortyment tkanin naturalnych w Nadarzynie. Cieszymy się, że przedstawione przez nas nowości, jakimi są tkaniny naturalne, zwróciły szczególną uwagę odwiedzających.

Podczas Targów nie zabrakło także naszych autorskich wyrobów gotowych z konfekcją sypialnianą na czele oraz prezentacji bogatej bazy autorskich, modnych wzorów, czy też możliwości z zakresu druku cyfrowego na tkaninach naturalnych.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym stoiskiem i ofertą.

Przerwa wakacyjna w dziale produkcyjnym w dniach od 3 do 16 sierpnia 2020 roku

Przerwa wakacyjna w dziale produkcyjnym w dniach od 3 do 16 sierpnia 2020 roku

Informujemy, że w dniach od 3 do 16 sierpnia 2020 roku nastąpi przerwa urlopowa w dziale produkcyjnym. Wiąże się to również z przerwą w dostawach towarów w dniach od 10 do 16 sierpnia 2020 roku.Wszelkie zamówienia prosimy składać u naszych handlowców do najbliższego czwartku, tj. 30 lipca 2020 roku.Informujemy jednocześnie, że sklep stacjonarny, mieszący się w Kamiennej Górze, przy ulicy Nadrzecznej 1 będzie funkcjonował bez przeszkód. Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.Za utrudnienia przepraszamy.

Informacje organizacyjne w związku z koronawirusem (COVID-19)

Szanowni Państwo, w związku z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju oraz na całym świecie koronawirusem (COVID-19), pragniemy przekazać informacje o obecnej sytuacji organizacyjno-produkcyjnej w Świat Lnu Sp. z o.o.Pomimo wiadomych utrudnień pragniemy uspokoić i poinformować, że proces produkcyjny przebiega bez żadnych zakłóceń, a dostawy pomimo utrudnień, staramy się realizować zgodnie z przyjętymi terminami.Jedynym ograniczeniem dla naszych kontrahentów jest kontakt bezpośredni z naszymi pracownikami. Wszelkie tematy prosimy na ten moment załatwiać za pośrednictwem posiadanych kontaktów telefonicznych oraz mailowych.Kontakt z sekretariatem Świat Lnu Sp. z o.o.:tel.: +48 75 645-42-56

[email protected]W celu zwiększenia bezpieczeństwa zdrowia naszych klientów indywidualnych oraz pracowników, postanowiliśmy zamknąć na okres przynajmniej 2 tygodni sklep stacjonarny Świat Lnu – mieszczący się w Kamiennej Górze przy ul. Nadrzecznej 1.Wszelkie zamówienia dla klientów indywidualnych realizowane są za pośrednictwem sklepu online – www.sklep.swiatlnu.pl, drogą mailową oraz telefoniczną. W przypadku dostaw, staramy się dotrzymywać deklarowanych terminów.Kontakt z obsługą klienta Sklepu Świat Lnu:[email protected]

tel.: +48 600 972 419W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Świat Lnu na targach Munich Fabric Start Spring Summer 21

Miło nam ogłosić, że w dniach 4-6 lutego 2020 roku uczestniczyć będziemy na targach Munich Fabric Start Spring Summer 21. Kolejna edycja tych prestiżowych targów będzie doskonałą okazją do zaprezentowania oferty marki Polish Linen.Już teraz zapraszamy wszystkich gości do odwiedzenia naszego stoiska, które zlokalizowane zostanie na terenie Targów Monachjiskich w hali H3 – stoisko A06. Przez 3 dni nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na najtrudniejsze pytania związane z prezentowaną ofertą.Dlaczego warto przybyć na Munich Fabric Start Spring Summer 21?• prezentacja nadchodzących trendów na okres wiosenny i letni,

• aktualna oferta asortymentu Świata Lnu,

• bezpośredni kontakt z naszymi przedstawicielami.
Gdzie nas szukać?

Targi Monachijskie, Lilenthalallee 40

Hala H3, stoisko nr A06Serdecznie zapraszamy!

Podsumowanie targów Fast Textile 2019

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, na których mieliśmy przyjemność gościć. Tegoroczna edycja potwierdziła, że są to największe targi z branży tekstylnej w Europie Środkowej, a nasza obecność na nich to przysłowiowy „strzał w 10”.Dziękujemy wszystkim za liczne odwiedziny na naszym stoisku. Niekończące się rozmowy były dla nas czystą przyjemnością i będą dla nas inspiracją do dalszego rozwoju marki Świata Lnu.Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się z Państwem podczas kolejnej edycji.Dziękujemy!

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.