Skip to main content

Naturalne tkaniny konopne


Polski producent
tkanin konopnych

Nie od dziś wiadomo, że specjalizujemy się w tworzeniu naturalnych tkanin, przyjaznych środowisku oraz ich użytkownikom. Nowością w naszej ofercie są tkaniny konopne. Konopie uznawane są obok lnu za jedne z najbardziej wydajnych roślin włóknistych na świecie. Już przed naszymi wiekami wykorzystywane do tworzenia najbardziej trwałych wyrobów.

Rosnący trend
naturalnych rozwiązań

ECO trend jest jednym z najszybciej rozwijających się trendów w branży tekstylnej. Wywołany w związku ze wzrostem świadomości klienta końcowego w obszarze pozytywnego wpływu tkanin naturalnych na jego zdrowie oraz komfortu w trakcie użytkowania. Tkaniny konopne charakteryzuje również wysoka wytrzymałość oraz posiadają zdolności bakteriobójcze. Poznaj naszą ofertę.

Dowiedz się więcej o naturalnych
tkaninach konopnych od Świata Lnu

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w zakresie tkanin konopnych.
Mirosław Kiełbasa
Dyrektor handlowyŚwiat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.