Skip to main content

Najpiękniejsze Polki w Niemczech w kreacjach z tkanin Świata Lnu

5 grudnia, 2014

Nic tak nie wydobywa naturalnego kobiecego piękna jak lniana odzież. Doskonale wie o tym Pani Nina Nowak – projektantka współpracująca ze Światem Lnu, która zaprojektowała naszych lnianych tkanin kolekcję sukienek, w których prezentowały się laureatki wyborów Miss Polonia w Niemczech.

Podczas Wyborów Miss Polonia w Niemczech, w dniu 22 listopada br. w GalaxyClub w Berlinie laureatki zaprezentowały lniane kreacje z tegorocznej kolekcji Świata Lnu. Piękno młodych kobiet zostało doskonale wydobyte dzięki lnianym tkaninom. Modne wzory, soczyste kolory i nowoczesna forma kreacji to kwintesencja nowatorskiego zastosowania lnianych tkanin.

Tytuł Miss Publiczności 2014 oraz Miss Polonia in Deutschland 2014 zdobyła Patrycja Kozielska, która wystąpiła w sukni z motywem makowym. I Vice Miss Polonia in Deutschland 2014 została Aleksandra Wdowyn, która również wystąpiła w pięknej kreacji zdobionej motywem polskich maków. II Vice Miss Polonia in Deutschland 2014 to Angelika Oryl, która z dziewczęcym wdziękiem wystąpiła w lnianej sukni bogato zdobionej motywem kwiatowym, również dostępnym w sklepie internetowym Świata Lnu. Miss Beautyshooting 2014 została Doris Zawadzki, występująca w subtelnie zdobionej lnianej sukni w delikatnym odcieniu beżu.

Wszystkim finalistkom oraz laureatkom wyborów Miss Polonia in Deutschland 2014 serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z imprezy na www.miss-polonia-deutschland.de oraz z bogatą ofertą tkanin, które prezentowano podczas wydarzenia.

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.