Skip to main content

Kolekcja Świąteczna już w sprzedaży!

13 listopada, 2015

Lniane produkty są doskonałymi pomysłami na prezent. Są naturalne i ekologiczne, a dzięki swoim właściwościom, takim jak antyalergiczność, wytrzymałość i odporność na rozciąganie, będą idealnym upominkiem dla osób ceniących jakość i zdrowie.

Tegoroczna kolekcja świąteczna obfituje w piękne i ciepłe pledy, zdrową i ekologiczną pościel, a także ręcznie wykonane, urocze maskotki z lnu. Przygotowaliśmy wiele nowości, które są idealnymi pomysłami na upominki dla bliskich. W ofercie świątecznej znajduje się także konfekcja stołowa w postaci obrusów, serwet i bieżników, dzięki której wspólnie spożywane posiłki przy odświętnie przystrojonym stole będą wyjątkowe i zapadające w pamięć.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy to wspólnie z rodziną można zasiąść do elegancko udekorowanego stołu. Produkty Świata Lnu wprowadzą niezwykły klimat świąt do Państwa domu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin sklepu internetowego i zapoznania się z pełną ofertą świąteczną: www.sklep.swiatlnu.pl

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.