.

Świat Lnu na Targach Tekstyliów Domowych

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na targi Interior Design Forum, które odbędą się już 14 września na PGE Narodowym w Warszawie.

Dziewiąta edycja Targów Tekstyliów Domowych Interior Design Forum odbędzie się 14 września 2016r. w Galerii stadionu PGE Narodowy, w Warszawie. Wydarzenie to prezentuje najszerszą ofertę tekstyliów domowych w Polsce. Wśród uczestników targów występują sklepy, salony i sieci detaliczne z branży wyposażenia wnętrz; pracownie i salony dekoracji okien; dekoratorzy i styliści wnętrz; projektanci i architekci; producenci mebli tapicerowanych oraz przedstawiciele sektora HoReCa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Świata Lnu. Podczas wydarzenia zaprezentujemy szeroką gamę lnianych wyrobów gotowych oraz tkanin dekoracyjnych, a także przybliżymy ofertę najnowszej drukarki do druku cyfrowego na tkaninach naturalnych - doskonała do zadruku lnu, bawełny, wiskozy oraz mieszanek, do zastosowania w wystroju wnętrz i dekoratorstwie.

Zapraszamy na stoisko nr 41! Zarejestruj się na stronie organizatora i odbierz darmową wejściówkę! Szczegóły na: www.interiordesignforum.pl

<< Powrót

Newsletter


ikonka

ul. Nadrzeczna 1 A
58-400 Kamienna Góra
ikonka tel +48 75 645-42-56