.

Świat Lnu partnerem Jarmarku Tkaczy Śląskich

Ludowe stroje, pokazy mody lnianej, ekspozycje rękodzielnictwa – to tylko namiastka atrakcji, jakie czekają na gości odwiedzających Jarmark Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim w dniach 23-24 sierpnia 2014 r.

Moc atrakcji czeka na osoby odwiedzające tegoroczną edycję Jarmarku Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim. Impreza odbywa się na rynku w Chełmsku w dniach 23-24 sierpnia 2014 r. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji w formie koncertów, pokazów mody lnianej, a także parady historycznych postaci w lnianych strojach.

Świat Lnu jest partnerem stowarzyszenia Tkaczy Śląskich – inicjatorów tej imprezy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stoisko Świata Lnu, gdzie będzie można zapoznać się z szeroką ofertą produktów, a także otrzymać wyjątkowy prezent – rabat na zakupy w sklepie stacjonarnym. Świat Lnu przygotował także słodkie upominki dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy do naszej „strefy relaksu”, gdzie w wygodnych leżakach będzie można wypocząć i podziwiać atrakcje Jarmarku.

<< Powrót

Newsletter


ikonka

ul. Nadrzeczna 1 A
58-400 Kamienna Góra
ikonka tel +48 75 645-42-56