.

Polish Linen na targach Kind+Jugend 2018

Targi Kind + Jugend należą do najważniejszych na świecie targów branży dziecięcej, podczas których prezentowane są dekoracje, akcesoria i wyposażenia dla dzieci i niemowląt.

Ponad 1200 wystawców z 50 krajów i ponad 22 000 gości zaszczyciło tegoroczną edycją Kind+Jugend. Świat Lnu miał przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu po raz pierwszy, przedstawiając swoją markę Polish Linen z ofertą dziecięcą.

Mało która branża prezentuje taką ilość nowości jak świat dziecięcy - to tysiące nowych produktów i wybiegające na przód trendy, projektowane z myślą o podboju pokojów milusińskich na całym świecie. Projektanci nieustannie rozwijają wzornictwo, producenci jakość materiałów, a firmy zauważają, jak istotne budowanie jest świadomości odpowiedzialnej produkcji wobec naszego środowiska naturalnego, szczególnie w tej branży.

Oferta Polish Linen obejmowała tkaniny dziecięce o przeznaczeniu na chusty, pościele, nosidła i inne. Skierowana była do projektantów wnętrz, producentów odzieży i akcesoriów oraz wyposażenia dla najmniejszych.

Jesteśmy zadowoleni z zainteresowania, jakim cieszyło się nasze stoisko oraz oferta. Mamy nadzieję, że nasze tkanin i wzory już niedługo cieszyć będą oko wielu rodziców, a nasze rozwiązania produktowe okażą się praktyczne i przyjemne nawet dla najmłodszych.


Znajdź nas na mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/swiatlnu
https://www.instagram.com/swiatlnu

<< Powrót

Newsletter


ikonka

ul. Nadrzeczna 1 A
58-400 Kamienna Góra
ikonka tel +48 75 645-42-56