Katalogi tkanin odzieżowych

Tkaniny odzieżowe

Lniana tkanina naturalna jest trwała, wytrzymała i bardziej odporna na zabrudzenia niż inne tkaniny naturalne. Dzięki odpowiednim technologiom obróbki, tkaniny lniane tracą swoją pierwotną szorstkość, dzięki czemu są odpowiednimi tkaninami na odzież. Tkaniny naturalne z lnu są ekologiczne i mają różne zastosowania, a bogata oferta naszych wzorów i kolorów stwarza wachlarz możliwości.

Zobacz katalog
Polish Linen Swatchbook (~36MB)
Polish Linen Swatchbook (~65,6MB)
Katalogi tkanin przekrojowych

Tkaniny przekrojowe

Obszerna oferta tkanin naturalnych o różnych gramaturach - każda z nich dostosowana do przeznaczenia. Lniane tkaniny są niezwykle wytrzymałe i doskonale sprawdzą się zarówno jako tkanina odzieżowa, dekoracyjna czy techniczna lub obiciowa.

Zobacz katalog
Katalogi tkanin dekoracyjnych

Tkaniny dekoracyjne

Tkaniny dekoracyjne lniane wykonane są zgodnie z polskimi tradycjami lniarskimi, dzięki czemu cechują się nienagannym wyglądem przed wiele lat. Tkanina lniana dekoracyjna z powodzeniem może zostać zastosowana w dekoracji wnętrz oraz przemyśle odzieżowym. Dodatkowo, nasze tkaniny zachwycają bogatą paletą kolorystyczną.

Zobacz katalog
Katalogi tkanin obiciowych

Tkaniny obiciowe

Lniane tkaniny obiciowe stworzone zostały z myślą o tapicerowaniu mebli zarówno w wnętrzach klasycznych, jak i awangardowych. Tekstura i kolory dostępne w naszej ofercie wpisują się w panujące trendy. Tkaniny te mogą być stosowane jako tapicerka dla sof, foteli, krzeseł i wielu innych.

Zobacz katalog
Katalogi tkanin malarskich

Tkaniny malarskie

Lniane tkaniny malarskie z naszej oferty dedykowane są dla artystów i pracowni plastycznych. Len to jeden z najlepszych i cenionych materiałów do podobrazi. Tkaniny przygotowujemy z niezwykłą starannością, aby ich włókna były w idealnym stanie, wolne od uszkodzeń, mogących wpływać na jakość tkanin.

Zobacz katalog

ikonka

ul. Nadrzeczna 1 A
58-400 Kamienna Góra
ikonka tel +48 75 645-42-56