Aktualności


Informacje organizacyjne w związku z koronawirusem (COVID-19)

Szanowni Państwo, w związku z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju oraz na całym świecie koronawirusem (COVID-19), pragniemy przekazać informacje o obecnej sytuacji organizacyjno-produkcyjnej w Świat Lnu Sp. z o.o.

Pomimo wiadomych utrudnień pragniemy uspokoić i poinformować, że proces produkcyjny przebiega bez żadnych zakłóceń, a dostawy pomimo utrudnień, staramy się realizować zgodnie z przyjętymi terminami.

Jedynym ograniczeniem dla naszych kontrahentów jest kontakt bezpośredni z naszymi pracownikami. Wszelkie tematy prosimy na ten moment załatwiać za pośrednictwem posiadanych kontaktów telefonicznych oraz mailowych.

Kontakt z sekretariatem Świat Lnu Sp. z o.o.:

tel.: +48 75 645-42-56
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa zdrowia naszych klientów indywidualnych oraz pracowników, postanowiliśmy zamknąć na okres przynajmniej 2 tygodni sklep stacjonarny Świat Lnu – mieszczący się w Kamiennej Górze przy ul. Nadrzecznej 1.

Wszelkie zamówienia dla klientów indywidualnych realizowane są za pośrednictwem sklepu online – www.sklep.swiatlnu.pl, drogą mailową oraz telefoniczną. W przypadku dostaw, staramy się dotrzymywać deklarowanych terminów.

Kontakt z obsługą klienta Sklepu Świat Lnu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 600 972 419

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Kontakt
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © 2021 Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
OPEN