Aktualności


Kampania Westwing Home & Living pod znakiem Świata Lnu startuje 4 lipca!

Prezentujemy produkty, które są piękną wizytówką Polski! Nasze stylistki wybrały stołowe tekstylia wykonane z naturalnego lnu. Zachwycą Cię one nie tylko najwyższą jakością, ale również pięknymi wzorami i kolorami. Zobacz wszystkie modele i delektuj się folkowymi akcentami w swojej jadalni.” - tak piszą o naszej ofercie redaktorzy prestiżowego butiku sprzedażowego online Westwing Home & Living.

Kontynuuj czytanie

Zapraszamy na Święto Lnu w Łomnicy!

Już w najbliższy weekend 27 i 28 czerwca na terenie folwarku w Łomnicy odbędzie się festyn poświęcony tradycji lnu. Elementem wydarzenia będzie pokaz mody lnianej z udziałem Świata Lnu, który będzie miał miejsce w niedzielę o godzinie 13:00 i 15:30.

Kontynuuj czytanie

Noc w Muzeum ze Światem Lnu

W ramach obchodów Dni Kamiennej Góry 12 czerwca miała miejsce VI edycja Nocy Muzeów. Muzeum Tkactwa zrzeszyło tego dnia wszystkich, którzy mieli ochotę wziąć udział w pokazie mody oraz w warsztatach z przędzenia.

Kontynuuj czytanie

Świat Lnu na Facebooku

Ciekawostki na temat lnu, inspiracje modowe i dekoracyjne – to wszystko jest już dostępne na naszym profilu na Faceboku! Zapraszamy serdecznie.

Kontynuuj czytanie

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Kontakt
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © 2021 Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
OPEN