Aktualności


Len udekorował targi Heimtextil

Len udekorował targi Heimtextil
Tegoroczna wystawa Heimtextil to już 43 edycja międzynarodowych targów tekstyliów do wyposażenia mieszkań, domów i obiektów publicznych. Jest to największa i najbardziej prestiżowa w Europie impreza branży tkanin, przyciągająca na wystawę przedstawicieli z sektora wystroju wnętrz, przemysłu włókienniczego i mody. Świat Lnu prezentował na targach bogaty asortyment lnianych tkanin i gotowych produktów.

Kontynuuj czytanie

Świat Lnu na targach HEIMTEXTIL

Zapraszamy Państwa na wystawę Heimtextil, która odbędzie sie w dniach 8-11 stycznia 2014 r. Międzynarodowe Targi Tekstylne Heimtextil to największa w Europie międzynarodowa impreza branży tkanin, wystroju wnętrz, przemysłu włókienniczego i mody.

Kontynuuj czytanie

Świat Lnu - Producent tkanin naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji tkanin oraz wyrobów naturalnego pochodzenia. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym zapleczem technologicznym, kontynuując tradycje naszych przodków.

Kontakt
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nawigacja
Świat Lnu Sp. z o. o., ul. Nadrzeczna 1 A, 58-400 Kamienna Góra, Polska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 143 500,00 PLN
REGON: 017323023, NIP: 526-25-66-337, KRS: 0000037171
Copyright © 2021 Świat Lnu Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
OPEN